Beşiktaş Türkali 1+1 Kiralık Daire

Ücretsiz Yeni Talep Oluştur


SİZE EN UYGUN EVİ BULUN

Banabiev

Banabiev ile kriterlerinize uygun satilik veya kiralik daire bulabilir, %20’ye varan emlak komisyonu indiriminden faydalanabilirsiniz.

  • TALEP OLUŞTUR

    Hemen talebini oluştur

  • TEKLİFLER AL

    Ihtiyacinizi, sectiginiz bolgedeki anlasmali oldugumuz emlak danismanlarina bildirelim, talebinize uygun teklifler alin.

  • KARŞILAŞTIR VE SEÇ

    Gelen teklifleri inceleyin, bütçe ve kriterlerinize en uygun olanı değerlendirmek için bizimle iletişime geçin.

Youtube Video

Video Tanıtım

BanaBiEv Türkiye’nin bütün üniversiteleri için, aradığınız koşullara uygun şekilde ev arama platformudur. Sitemize ev aradığınız, kampüs ya da semt bilgisini girdikten sonrasında, size çalışma ortaklarımız tarafından proje teklifleri hazırlanarak sunulur.

Beşiktaş Türkali 1+1 Kiralık Daire

Türkali Mahallesi 1+1 Kiralık Daireler


Bölgedeki 1+1 Daireleri Kimler Tercih Ediyor ?


Türkali Mahallesi 1+1 kiralık evleri oda sayısı ve m2’si gereği yaşam alanı kısıtlıdır. Bölgenin merkeziliği, sosyal ve ulaşım olanaklarının gelişmişliği, üniversite ve iş alanlarına yakınlığından dolayı tek yaşamayı seven üniversite öğrencileri,yeni mezunlar ve bekarlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. 1+1 dairelerin kira miktarlarının daha büyük evlere göre uygun olması da tercih edilme sebepleri arasındadır.Türkali’de kısa süreli kalıcaksanız ve eşyaya para harcamak istemiyorsanız, bölgede eşyalı 1+1 kiralık daire bulma olasılığınız yüksektir.


Bölgedeki 1+1 Kiralık / Satılık Daire Yoğunluğu


Bölgede ki 1+1 satılık daire oranı 1+1 kiralık dairelere göre azdır, dönemsel olarak değişkenlik göstermekle beraber ortalama 20 – 30 arasıdır.
Türkali Mahalesinde 1+1 evlerin genellikle eşyalı olması beklenmektedir ancak eşyasız ev bulmakta mümkündür. 1+1 eşyalı ve eşyasız daire miktarı 30 ile 50 arasında değişkenlik gösterebilmektedir.


Bölgedeki 1+1 Kiralık / Satılık Daire Fiyatları Nedir ?


Türkali Mahallesi yatırım için şüphesiz en doğru lokasyonlardan biridir. 1+1 ev alıp ister kendiniz oturabilir isterseniz de kiralayabilirsiniz.Daire fiyatlarını belirleyen birçok etken vardır ancak bölgede ki 1+1 satılık daire fiyatları ortalama 300.000 TL – 1.500.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.
Türkali Mahallesinde 1+1 Kiralık Daire Fiyatları talebe göre değişkenlik göstermektedir. Dairenin eşyalı veya arakat olması fiyata etki eden faktörlerden birkaçı olmakla beraber ortalama 1+1 ev fiyatları 800-2500 TL arasında değişmektedir.


Bölgedeki 2+1 Daire m2'leri Kaçtır ?


Bölgede 1+1 Daireler brüt olarak 65 - 85 m2 arasında olup , net m2 oranı ise 55 - 75 m2 arasındadır.


Bölgedeki 1+1 Dairelerde Isınma Sorunu Var Mıdır ?


Daire seçimi yaparken en önemli etkenlerden biri de soğuk havalarda evimizin bizi ne kadar koruyacağıdır.Dairelerin ısınmalarında birçok dış faktör vardır. Oda sayısı ve büyüklüğü az olan dairelelerin ısınması daha kolaydır.1+1 daireler eğer düzgün bir iç dış mantolamaya sahipse ısınma problem yaşamanız mümkün değildir.


Bölgedeki 1+1 Kiralık Dairelerde Depozito Ne Kadardır?


Depozito miktarı ev sahibinin evde oluşabilecek hasarlara karşı kendine güvenceye aldığı bir tür ön ödenektir.Daire kiralamalarında mutlaka ev sahibine ödenmesi gerekir.
Genel olarak 1+1 eşyasız dairelerde 1 aylık kira bedeli kadar depozito bedeli ödenmektedir.
1+1 eşyalı dairelerde ise 2 aylık kira bedeli ödenmesi istenmektedir.Evden ayrılırken depozito bedeli ev sahibinden geri alınır.


Bölgedeki 1+1 Kiralık Dairelerde Emlak Komisyonu Ne Kadardır?


Evinizi emlak danışmanı aracılığıyla temin ettiyseniz emlakçınızı bir hizmet bedeli ödemeniz gerekir.Halk arasında emlakçı komisyonu olarak bilinen bu ücret genel olarak 1 aylık kira bedeli olur ancak bazı emlak firmaları yıllık kira bedelinin %12’sini isteme hakkına sahiptir.


Bölgedeki 1+1 Kiralık Daireler Eşyalı Mıdır ?


Türkali mahallesi’nde 1+1 kiralık daireler de eşyalı ve eşyasız seçenekleri mevcuttur.1+1 dairenin eşyalı olması durumunda kira bedeli ve depozito oranı artmaktadır.Bölgede çok sayıda 1+1 eşyalı ev vardır.