Beşiktaş Türkali 2+1 Kiralık Daire

Ücretsiz Yeni Talep Oluştur


SİZE EN UYGUN EVİ BULUN

Banabiev

Banabiev ile kriterlerinize uygun satilik veya kiralik daire bulabilir, %20’ye varan emlak komisyonu indiriminden faydalanabilirsiniz.

  • TALEP OLUŞTUR

    Hemen talebini oluştur

  • TEKLİFLER AL

    Ihtiyacinizi, sectiginiz bolgedeki anlasmali oldugumuz emlak danismanlarina bildirelim, talebinize uygun teklifler alin.

  • KARŞILAŞTIR VE SEÇ

    Gelen teklifleri inceleyin, bütçe ve kriterlerinize en uygun olanı değerlendirmek için bizimle iletişime geçin.

Youtube Video

Video Tanıtım

BanaBiEv Türkiye’nin bütün üniversiteleri için, aradığınız koşullara uygun şekilde ev arama platformudur. Sitemize ev aradığınız, kampüs ya da semt bilgisini girdikten sonrasında, size çalışma ortaklarımız tarafından proje teklifleri hazırlanarak sunulur.

Beşiktaş Türkali 2+1 Kiralık Daire

Türkali Mahallesi 2+1 Kiralık Daireler


Bölgedeki 2+1 Daireleri Kimler Tercih Ediyor ?


Türkali Mahallesi 2+1 kiralık evleri oda sayısı ve daire büyüklüğünden dolayı üniversite öğrencileri , yeni evli çiftler ve bekarlar daha çok tercih etmektedir.
Üniversite öğrencileri genel olarak 2 kız öğrenci veya 2 erkek öğrenci olarak tercih etmektedir.


Bölgedeki 2+1 Kiralık / Satılık Daire Yoğunluğu


Türkali Mahallesinde 2+1 Satılık daire sayısı dönemsel olarak değişmekle beraber ortalama 180 civarıdır.
Türkali Mahalesinde 2+1 Kiralık daire sayısı yaz ve kış dönemi değişmekle beraber ortalama 130 civarıdır.


Bölgedeki 2+1 Kiralık / Satılık Daire Fiyatları Nedir ?


Türkali Mahallesinde 2+1 Satılık Daire fiyatları binanın yaşı ve daire özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ortalama fiyat ise 650.000 ile 1.200.000 TL arasındadır.
Türkali Mahallesinde 2+1 Kiralık Daire Fiyatları binanın dış ve iç özeliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ortalama fiyat ise 1.500 TL 3.000 TL arasındadır.


Bölgedeki 2+1 Daire M2'leri Kaçtır ?


Bölgede 2+1 Daireler brüt olarak 85 ile 110 m2 arasında olup , net m2 oranı ise 75 ile 95 m2 arasındadır.


Bölgedeki 2+1 Dairelerde Isınma Sorunu Var Mıdır ?


Isınma oranları dairenin m2'sine , iç ve dış yalıtımına , bulunduğu kat ve ısınma sistemine göre değişkenlik göstermektedir. Bölgedeki 2+1 dairelerin ısıtma sistemleri genel olarak Kombidir ve 2+1 dairelerde m2 çok yüksek olmadığından dolayı ısınma sorunu yaşanmamaktadır.


Bölgedeki 2+1 Kiralık Dairelerde Depozito Ne Kadardır ?


Türkali Mahallesinde 2+1 Dairelerde Depozito bedeli ev sahibine ödenir.Kira kontratı bitince evdeki bulunan demirbaş eşya ve iç kısımlarda herhangi bir deformasyon yoksa geri alınabilir. Depozito bedeli dairenin eşyalı ve eşyasız olması durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Eşyasız ise genel olarak 1 kira bedeli kadar talep edilir. Daire eşyalı ise 2 kira bedeli istenebilir.


Bölgedeki 2+1 Kiralık Dairelerde Emlak Komisyonu Ne Kadardır ?


Gayrimenkul kiralarken emlak komisyonu genel olarak 1 kira bedeli kadar alınır. Fakat bazı Gayrimenkul şirketleri Yıllık kira bedelinin %12'si kadar bir ücret talep edebilir.


Bölgedeki 2+1 Kiralık Daireler Eşyalı Mıdır ?


Türkali Mahallesinde 2+1 Kiralık Eşyalı Daireler değişkenlik göstermektedir. Bölgede Eşyalı daire bulabileceğiniz gibi eşyasız dairede rahatlıkla bulabilirsiniz.