Nasıl Çalışır?

banabiev.com

Banabiev.com aradığınız koşullara uygun şekilde ev arama platformudur. Sitemize ev aradığınız,semt bilgisini girdikten sonra,profesyonel danışmanlarımız tarafından size en uygun evler hazırlanarak sunulur. Bunun için yapmanız gereken ise çok basittir.

Adım 1
01 .

Talep Oluştur!

Aradığınız ev bilgisini girerek talep oluşturun.

İlan Oluştur!
Adım 2
02 .

Üye Ol!

Sitemize üye olun. Sizinle irtibat kurabileceğimiz email veya cep telefonu bilgilerinizi girdiğinizden emin olun. Geriye kalan her şeyi bırakın biz halledelim.

Üye Ol!
Adım 3
03 .

Teklifler Gelsin!

Sitemize üyelik bilgileriniz ile giriş yapın ve aradığınız kriterlere uygun tekliflere ulaşın.

Teklifler Gelsin!

Sıkça Sorulan Sorular

Banabiev nedir?

Banabiev talep-teklif sistemi ile çalışan, müsterilerine ev kiralama ve satın alma süreçlerinde profesyonel danışmanlık yapan; emlak firmalarına müşteri tedarik eden online bir platformdur.

Banabiev nasıl kullanılır?

Banabiev kullanmak için sistem içerisinde aradığınız kriterlerde talep oluşturmanız yeterli olacaktır. Örneğin: “Beşiktaş içerisinde uygun fiyata kiralık daire” şeklinde bir arama yaptığınızda, aradığınız koşullar olan “Beşiktaş”, “Uygun fiyat” kıstaslarına göre bölge uzmanı gayrimenkul profesyonelleri size en uygun portföyleri sunacaktır.

Banabiev kullanmak ücretli mi?

Banabiev'den aldığınız danışmanlık hizmeti tamamen ücretsizdir. Üye olarak sisteme giriş yapıp, kendi kritelerinize uygun bir şekilde talep oluşturmanız yeterli olacaktır.

Banabiev sistemine dahil olmak mümkün mü?

Emlak alanında hizmet verip Banabiev ile çalışmak istiyorsanız (+90) 552 252 60 60 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.