Nişantaşı Üniversitesi Kiralık Ev

Ücretsiz Yeni Talep Oluştur


SİZE EN UYGUN EVİ BULUN

Banabiev

Banabiev ile kriterlerinize uygun satilik veya kiralik daire bulabilir, %20’ye varan emlak komisyonu indiriminden faydalanabilirsiniz.

  • TALEP OLUŞTUR

    Hemen talebini oluştur

  • TEKLİFLER AL

    Ihtiyacinizi, sectiginiz bolgedeki anlasmali oldugumuz emlak danismanlarina bildirelim, talebinize uygun teklifler alin.

  • KARŞILAŞTIR VE SEÇ

    Gelen teklifleri inceleyin, bütçe ve kriterlerinize en uygun olanı değerlendirmek için bizimle iletişime geçin.

Youtube Video

Video Tanıtım

BanaBiEv Türkiye’nin bütün üniversiteleri için, aradığınız koşullara uygun şekilde ev arama platformudur. Sitemize ev aradığınız, kampüs ya da semt bilgisini girdikten sonrasında, size çalışma ortaklarımız tarafından proje teklifleri hazırlanarak sunulur.

Nişantaşı Üniversitesi Kiralık Ev

Nişantaşı Üniversitesi


Nişantaşı Üniversitesi, Nişantaşı Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kurulmuştur. 2012 senesinde kurulan üniversite farklı yerleşkelerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Üniversite sahip olduğu uluslara arası standartta iş birlikleri ve ekipmanları sayesinde öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.
Üniversite vizyonu evrensel, etik değerlere sahip, okuduğunu anlayan ve çevresindeki insanlara yardımcı olan insanları yetiştirmek olduğunu açıklamıştır. Sorumlu ve duyarlı bireylerin topluma kazandırılması için üniversite eğitim vererek, eğitimlerini de sosyal faaliyetler ile desteklemektedir.
Teknolojik değerlere değer veren kurum bu doğrultuda NEOEDU 4.0 ilkesi doğrultusunda Neo TECH isimli kampüsü kurmuştur. Bu sayede yeni nesillere, çağın gerekliliği ile hizmet verilmiş olur.


Kampüs İçi İmkanlar


Nişantaşı Üniversitesi kampüs imkanları gelişmiş olduğundan öğrencilerin tercih sıralama listelerinde üniversite ilk sıralarda yer almaktadır. Kampüsün içinde bulunan yeşil alanlar öğrencilerin özellikle sıcak havada doğanın tadını çıkarmalarını sağlar. Kampüsün merkezi konumu sayesinde öğrenciler dersten çıktıktan sonra sosyal anlamda gelişebilecekleri mekanlara kolayca erişim sağlamış olurlar. Konuk evi öğrencileri geçici olarak ağırlar.


Kampüslerin Bulunduğu İlçe ve Semt Özellikleri


Üniversitenin toplamda 3 farklı yerleşkesi bulunmaktadır. Bu yerleşkelerden bir tanesi Maslak’ta, bir diğeri Sadabad’ta bir diğeri de Osmanbey’de bulunmaktadır. Üniversitenin bulunduğu ilçe ve semtler öğrencilerin üniversite hayatı yaşaması için uygun ortamlardır. Maslak genel anlamda iş merkezlerinin yoğunlukta olduğu bir yer iken, Osmanbey ünlü tekstil firmalarının bulunduğu bir alışveriş merkezidir. Bu semtler öğrenciler için uygun sosyal ortam oluşturmakla birlikte, öğrencilerin tercih yapmaları için iyi bir sebeptir. Bölgede güvenlik problemi bulunmaz ve buna bağlı olarak suç oranları oldukça düşüktür.


Kampüse Ulaşım İmkanları


Nişantaşı Üniversitesi’ne ulaşım toplu taşıma ve üniversitenin öğrencileri için sunmuş olduğu shuttle servisleri ile oldukça kolaydır. Buna ek olarak öğrenciler aşağıda yer alan alternatiflerle ulaşım sağlamayı tercih edebilirler;
• Metro
• Otobüs
• Minibüs
• Tramvay


Kampüse Yakın Sosyal ve Kültürel İmkanlar


Üniversite kampüsü öğrencilerin kendilerini sosyal ve kültürel anlamda geliştirmeleri için imkan tanıyan alanda kuruludur. Öğrenciler okuldan çıktıktan sonra çeşitli restaurantlarda yemek yiyebilir, cafelerde arkadaşları ile birlikte kahve içerek derslerini çalışabilirler. Sosyal faaliyette bulunmak isteyen kişiler sinema salonları ziyaret edebilir, sanat galerilerindeki sergileri gezebilirler.


Kiralık Daire Fiyatları Ne Kadar?


Nişantaşı Üniversitesi çevresinde kiralık daire ücretleri yer aldığı bölgeye göre ve dairenin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Öğrencilerin kiralama yapması için kira bedelleri bir miktar fazladır. Bu nedenle okula çok yakın daire bulma sıkıntısı bulunur. Osmanbey’de daire kiralamak isteyen öğrencilerin ortalama 2 bin TL kira bedelini gözden çıkarmaları gerekebilir. Mal sahipleri çoğu zaman öğrencilerin dairelerini kiralamaları için indirim yapmakta, emlakçılar da komisyon bedellerinden indirim yapmaktadırlar.


Öğrenci Dairesinin Olduğu Yerde Gelir Seviyesi Nedir?


Öğrencilerin bulunduğu yerlerde gelir seviyesi İstanbul gelir seviyesinin üzerinde olduğundan öğrenciler için harcama yapmak biraz pahalı olabilir.


Öğrenciye Daire Kiralamakta Zorluk Çıkartılıyor Mu?


Okul çevresinde insanlar öğrencilerin bulunmasına alışmış olduğundan genellikle öğrenciler kolay bir şekilde daire kiralayabilmektedirler. Mal sahipleri büyük çoğunlukla öğrencilerin işini kolaylaştırmak için indirim yapma yoluna gitmektedirler.


Kampüse Yakın Gezecek Yerler


Üniversitenin en kalabalık kampüslerinden bir tanesi olan Osmanbey’de öğrenciler gezmek için sosyal ve tarihi yerleri tercih edebilirler. Çevrede çok sayıda butik kafeler, sinema salonları, dünyaca ün yapmış restaurant, önemli markaların alışveriş yerleri bulunmaktadır. City’s Nişantaşı ve buna benzer AVM’ler öğrencilerin gezmek için en çok tercih ettikleri yerler arasında yer alır.