3 KOLAY ADIMDA SİZİ YENİ EVİNİZLE BULUŞTURUYORUZ

Banabiev

Aradığınız ev tipini belirleyip talebinizi oluşturun, size en uygun teklifleri alın ve yeni evinize hemen taşının!

  • TALEP OLUŞTURUN

    Tercih ettiğiniz semti, oda sayısını ve maksimum bütçenizi belirterek, aradığınız evin özelliklerine göre kişisel talep formunuzu oluşturun.

  • TEKLİFLER ALIN

    İhtiyacinizi, belirlediğiniz bölgede çalışan emlak danışmanlarımıza iletip, talebinize en uygun ev tekliflerini sizinle paylaşıyor olacağız.

  • YENİ EVİNİZİ SEÇİN

    Talebinize özel gelen teklifleri inceleyin, bütçe ve kriterlerinize en uygun olan evi seçin. Ardından ayrıntılar için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Banabiev

Banabiev Nedir?

BanaBiEv Türkiye’nin bütün üniversiteleri için, aradığınız koşullara uygun şekilde ev arama platformudur. Sitemize ev aradığınız, kampüs ya da semt bilgisini girdikten sonrasında, size çalışma ortaklarımız tarafından proje teklifleri hazırlanarak sunulur.

Şişli Meslek Yüksekokulu Kiralık Ev

banabiev

Ücretsiz Yeni Talep OluşturŞişli Meslek Yüksekokulu Kiralık Ev

Şişli Meslek Yüksekokulu


Şişli Meslek Yüksekokulu, Esentepe’de bulunuyor. Yüksekokul, gençlere uluslar arası düzeyde eğitim verme misyonu ile kurulmuş olup, yıllardan beri bu doğrultuda eğitim veriyor. Yüksek nitelikli insan yetiştirme amacını güden kurum, liderlik vasıflarına sahip insanların önemini iyi biliyor. Çağın gerektirdiği teknolojik araçları kullanarak eğitim vererek, öğrencilerini çağdaş şekilde yetiştiriyor. Şişli Meslek Yüksekokulu sayesinde öğrenciler ihtiyaç duydukları saygın ve güvenilir konuma ulaşıyorlar.
Kurum 2012 yılında Mayıs ayında kurulmuştur. 7 bağımsız meslek yüksekokulunun birleşmesi ile ortaya çıkmıştır. Kurum biz farklıyız ve farklı olduğumuzu biliyoruz sloganı ile kurulduğu seneden itibaren hizmet vermeye devam etmektedir. Toplamda 29 farklı program ile 100’ü aşkın idari akademik kadro bulunmaktadır. Kadro adeta büyük bir aile gibi öğrencilerine hizmet vermektedir.


Kampüs İçi İmkanlar


Şişli Meslek Yüksekokulu kampüs imkanları gelişmiş olduğundan okul insanlar tarafından tercih ediliyor. Kampüs İstanbul’un ana merkezlerine yakın konumlandırılmış olduğundan bölgeye ulaşmak kolay oluyor. Kampüs içinde yer alan yeşil alanlar öğrencilere nefes aldırıyor.


Kampüslerin Bulunduğu İlçe ve Semt Özellikleri


Şişli, üniversitenin en önemli semtleri arasında yer alıyor. Önemli tarihi mekanlar, ünlü mimari yapılar, dünyaca öneme sahip markaların bulunduğu alışveriş merkezleri burada bulunuyor. Bütün bunlar öğrenciler için sosyal bir ortam oluşturmakla kalmayıp, öğrencilerin kültürel anlamda zenginleşmelerine katkıda bulunuyor.
Bölgede güvenlik problemi bulunmaz ve suç oranı epey düşüktür. Bu nedenle öğrenciler semti tercih ederler.


Kampüse Ulaşım İmkanları


Şişli Meslek Yüksekokulu’na ulaşım toplu taşıma ve şahsi araç ile oldukça kolaydır. Bu nedenle okul öğrencilerin tercihlerinde ilk sıralarında bulunuyor. Okula erişim sağlamak isteyen kişiler aşağıdaki alternatiflerden bir tanesini tercih edebilirler;
• Metro
• Otobüs
• Metrobüs
• Minibüs
Metro seferleri 3 dakikada bir yapıldığından ve yer altından ilerlediğinden hızlı bir ulaşım yöntemidir. İnsanlar okula en kolay metro aracılığı ile ulaşım sağlayabilirler. Otobüs seferleri İstanbul’un önemli ulaşım merkezlerinden okula doğru yapılmaktadır. Otobüs seferleri metro serlerine kıyasla daha geniş aralıklarla yapılmaktadır.


Kampüse Yakın Sosyal ve Kültürel İmkanlar


Kampüse yakın alanda sosyal faaliyette bulunmak isteyen öğrenciler;
• Cafe
• Restaurant
• Sinema salonu
• Sanat galerisi
• Spor salonu
• Etkinlik alanı
• Konser alanı ve çok daha fazlası arasından tercih yapabilirler.


Kiralık Daire Fiyatları Ne Kadar?


Şişli Meslek Yüksekokulu çevresinde kiralık daire ücretleri öğrenciler için bir miktar pahalı olabilir. Bu nedenle öğrenciler genellikle çevre ilçelerden daire kiralayarak daha hesaplı bir şekilde yaşamış oluyorlar. Okula yakın yerde daire kiralamak isteyen kişilerin en az 2 bin TL’yi gözden çıkarmaları gerekmektedir. Bu bedelin üzerine daire kiralanırken ödenmesi gereken depozito bedeli eklenmektedir. Eğer emlakçı aracılığı ile daire kiralayacaksanız, komisyon bedeli ödemeniz de gerekecektir.


Öğrenci Dairesinin Olduğu Yerde Gelir Seviyesi Nedir?


Öğrenci dairelerinin bulunduğu yerlerde insanların gelirleri ortalama gelir seviyesinin üstünde seyir etmektedir. Bu da fiyatların daha pahalı olmasına sebep vermektedir.


Öğrenciye Daire Kiralamakta Zorluk Çıkartılıyor Mu?


Mal sahipleri genellikle öğrencilerin daire kiralamaları için işlerini kolaylaştırma yoluna gitmektedir. Mal sahiplerinin yaptıkları indirim ve emlakçıların depozito, komisyon indirimleri sayesinde bölgeden daire kiralamak kolay olmaktadır.


Kampüse Yakın Gezecek Yerler


Kampüse yakın mekanların çok olması sayesinde öğrenciler sıkılmadan aradıklarını bulabilirler. Bölgede her mutfaktan yemek servisi yapan restaurantlar, çeşit çeşit kahvelerin denenebileceği kahve mekanları, en ünlü markaların satın alınabileceği mağazalar bulunmaktadır. Bu da kampüsün daha fazla insan tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.